לאור המודעות הגוברת לשמירה על איכות הסביבה בשנים האחרונות, החליטה חברת מזונית על ייבוא חומרי גלם ירוקים – ידידותיים לסביבה. אחד מהמוצרים בקו החדש הינו הלביד האקולוגי החדשני. לביד זה מייוצר בארה"ב ע"י חברת Columbia Forest Products הידועה כאחת החברות הגדולות בעולם לייצור לבידים. הלביד חדשני בכך שהדבקים בהם החברה משתמשת להדבקת קילופי העץ אחד לשני הינם דבקים ללא פורמלדהיד (חומר רעיל אשר נמצא בדבקים בתעשייה וידוע כמסרטן). בנוסף, החברה משתמש אך ורק בעצים אשר נכרתו בפיקוח של ניהול יערות אחראי.

 

הייתרון בשימוש בלבידים מסוג זה, מלבד הייותם לבידים באיכות הגבוהה ביותר בשוק, הוא שהרהיטים המיוצרים מהם אינם פולטים שום סוג של גזים רעילים. הלבידים עברו מבחני פליטת רעלים שונים ונמצאו כי לא פולטים אף סוג של רעל/תרכובות אורגניות נדיפות (Zero VOC).

 

הלבידים האלו הם המוצר הראשון בקטגוריית הבניה והריהוט בארה"ב שקיבל אישור מארגון ה-Green Parents List. זהו ארגון של מדענים אשר בודקים חומרי גלם ומוצרים לתינוקות וילדים ומאשרים את השימוש בהם. הארגון בדק ומצא כי הלבידים הנ"ל הינם האופציה הבריאה היחידה בקטגורייה לריהוט בחדרי תינוקות וילדים.

 

לכן בפעם הבאה כשאתם מחפשים ריהוט חדש לבית, בקשו את הלבידים האקולוגיים של חברת מזונית, למען הבריאות שלכם ושל ילדכם.

לכל המאמרים

סגור לתגובות.