אודות

 

 

חברת מזונית החלה את דרכה בשנת 1976 כשותפות רשומה ובשנת 1982 נרשמה מזונית כחברה פרטית בע"מ. את מזונית הקימו יחיאל שרקי ז"ל ורפי ליאור יבדל"א.
בשנת 2001 נפטר יחיאל שרקי ז"ל. הבעלים של מזונית כיום הם רפי ליאור ושרקי שרה.

המרכז הלוגיסטי של חברת מזונית כולל מחסן משרדים ושטחי העמסה היושבים על שטח של 13 דונם הנמצא באזור התעשיה של קיבוץ עינת.
לחברת מזונית צי של משאיות וצוות עובדים גדול ומיומן שמטרתו לתת מענה מיידי לצרכים של כל לקוח בכל הארץ. חברת מזונית מתמחה ביבוא ושיווק סוגים של לוחות עץ לתעשיית הנגרות עם תשומת לב מיוחדת לדרישות של אדריכלים. הקו המנחה את החברה בכל פעילותה הוא אמינות, איכות ושרות, והיא מסוגלת לתת כל פתרון בעזרת המגוון העצום של סוגי וגווני לוחות אותו היא מחזיקה באופן קבוע במלאי.

חברת מזונית היא החברה המובילה בישראל בייבוא ושיווק לוחות עץ : מזונית, פורמייקות, לבידים ולוחות מלמין, והיא המשווקת הבלעדית של לוחות אלו מתוצרת סונאי העולמית. לוחות אלו ידועים באיכותם המעולה והם בעלי תו תקן אירופאי 9001-2000 ISO.

לוחות עץ – ועוד הרבה יותר מזה

חברת מזונית היא מהחדשניות בענף בכל הנוגע להחדרת גוונים ובכל שנה דואגת להגדיל את הקולקצייה שלה בגוונים חדשים נועזים ומקוריים אשר הופכים לשם דבר בתעשיית הנגרות. כאן המקום להדגיש כי יצרניה משתמשים בנייר איכותי מתוצרת אירופאית בלבד בעיקר של חברת INTERPRINT הגרמנית.

בנוסף משווקת החברה לוחות פורמייקה במגוון רחב של גוונים ובאיכות גבוהה, סיבית מצופה מלמין, לבידים מכל הסוגים, לוחות מ.ד.פ גלויים ומצופים, פוסט פורמינג ולמי בוצ'ר.

לחברת מזונית בלעדיות בשיווק בארץ של לבידי הבירץ' האיכותיים מתוצרת לטביה.

כל הלוחות המיובאים ע"י חברת מזונית עומדים בדרישות מכון התקנים הישראלי ובעלי תו תקן אירופאי.

מומחים ביבוא ושיווק של לוחות עץ לתעשייה

חברת מזונית י.ש.ר.ל בע"מ מתמחה בייבוא ובשיווק מגוון של לוחות עץ לתעשיית העיצוב והנגרות בישראל, עם תשומת לב מיוחדת לדרישות אדריכלים. לאחרונה ולאור המודעות הגוברת לאיכות הסביבה, החליטה חברת מזונית לייבא מוצרים אקולוגיים- ירוקים, בעלי תו- תקן בינלאומי לבניה ירוקה, החופף לתקן הישראלי 5281. קו המוצרים החדש, שכולו תוצרת ארצות הברית, כולל משטחים אקולוגיים מנייר ממוחזר, מוצרים מבמבוק: לוחות בוצ'ר בלוק ופרקטים, אריחים מקוקוס לחיפויי קירות, לוחות מחיטה ומגבעולי דורה ולבידים נטולי פורמלדהיד.

קו המוצרים הירוק מיוצר מחומרים מתחדשים במהירות, מחומרים ממוחזרים ומשרפים ללא תוספת פורמלדהיד. אחד היתרונות של השימוש במוצרים אלו הוא שהוא מאפשר צבירת נקודות LEED בהתאם לפירוט של כל מוצר ומוצר.

חברת מזונית י.ש.ר.ל בע"מ מייבאת משטחי עבודה ירוקים, ידידותיים לחלוטין לסביבה, אשר משמשים למגוון רחב של יישומים, כגון: משטחי עבודה למטבח, משטחים לחדרי אמבטיות ושירותים, שולחנות, אדני חלונות, שלטים, חיפויי קירות, שיבוצים בדלתות וכל יישום אחר.

 


סגור לתגובות.