לבידים אקולוגיים

הידעת? האוויר שבתוך הבית שלך יכול להיות יותר מזוהם מהאוויר שבחוץ, עד כדי פי 5 (לפי הסוכנות להגנה סביבתית בארה"ב), וזאת ללא קשר למקום המגורים. האדם הממוצע מבלה כ-85% מזמנו בסביבה פנימית, וכשבתים נבנים בצורה אטומה מתמיד, זאת חשיפה רבה! מה אתה יכול לעשות לגבי זה? עכשיו אתה יכול לבחור מוצרים שבנויים מחומרי גלם ללא פורמלדהיד לחלוטין. רק תשאל אם הריהוט שלך מיוצר מחומרי גלם ללא תוספת יוראה-פורמלדהיד, כמו הלבידים של קולומביה פורסט פרודקטס.

 

לבידים נטולי פורמלדהיד


לבידי Columbia Forest Products, הלבידים הירוקים מארצות הברית, מגנים עליך ונותנים לך את האפשרות לרהט בית נקי מפורמלדהיד (החברה ייצרה כבר למעלה מ-40 מיליון לבידים בטכנולוגיה הזו). לביד מליבת קילופי עץ, שכבות עץ לבוד עבות במיוחד (כ-3.5 מ"מ). סטיין תקן בין 0-0.12 מ"מ.
הלוחות מיוצרים בצפון אמריקה (ארה"ב וקנדה) עם דבק PureBond® נקי מפורמלדהיד לחלוטין (מבוסס על מים וסויה), ולכן יכולים לזכות בנקודות LEED.
לבידים אלו הם הבחירה המושלמת ליצרני רהיטים שמסתפקים רק בטוב ביותר.

הלבידים בעלי קליברציה מושלמת ומגיעים בשני סוגי פני שטח. האחד בעל מראה כפרי, אשר מתאים גם לציפוי דקורטיבי, והשני מושלם (בעל גוון אחיד) מתאים לעבודות עם גימור לכה, או טבעי.
ניתן להזמין את הלבידים מוכנים לצביעה (Pre-Primed) או מצופים בלכה נטולת פורמלדהיד העמידה לקרני אולטרה סגול (Pre-Finished with a VOC-free UV surface).

הלבידים זמינים גם עם אישור של ה-FSC.

גדלים במ"מ עובי במ"מ סדרה
2440X1220 12.7, 16, 19 אקו-פרמיום
1220X2440 11.35, 17 אקו-נאטורל

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג בבלוג. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>